Перші кроки дитини в школі

31 серпня 2015 року, школа радо прийме нових учнів.

Перші кроки дитини в школі вже відбулись завдяки курсам підготовки й адаптації майбутніх першокласників.

Уроки та майстер-класи провели викладачі молодшої школи.

Вітаємо Вас у нашій великій шкільній родині!

 

Перші кроки в школі-складний і відповідальний етап в житті дитини, адже відбувається багато змін. Для дитини це не тільки зміна умов життя, а й нові контакти, стосунки, нові обов*язки.

 

Змінюється й соціальна позиція дошкільника на школяра. Пріоритетною діяльністю стає навчальна діяльність, ігрова залишається як адаптаційний компонент як в житті,  так і в навчанні.

Вчителі створюють  сприятливу атмосферу для того, щоб першокласник відчув себе прийнятим у шкільну сім*ю, реалізував свої бажання, був почутий і зрозумілий.

 

Перші контакти зі школою відбуваються шляхом зближення соціальної групи учнів 4-х класів та майбутніх школярів. Четвертокласники вітають малюків зі святом Нового року: дарують новорічні поробки, що виготовлюють учні всієї початкової школи, розказують вірші, загадують загадки, спілкуються.

 

Першим враженням від школи є момент, коли майбутні першокласники приходять на запрошення  шкільного театру «Гармонія» для перегляду вистав.

 

Першим знайомством зі школою є батьківські збори, які відвідують вчителі. Так реалізується можливість поспілкуватися з вчителями напряму, задовольнити свою цікавість, поповнити інформаційні скриньки.

 

І, нарешті, справжнім кроком до школи є курсова підготовка з адаптації майбутніх першокласників до школи. Тут тепло і затишно, танцюють, співають, грають в різні ігри.

 

 

22