Нові підкорені вершини. МДТ “Гармонія” на Всеукраїнських конкурсах театральних колективів

12 та 13 травня 2018 року в історії нашого музично-драматичного театру “Гармонія” відбулися надзвичайні події: ми брали участь одразу у двох Всеукраїнських конкурсах театральних колективів – “Перевтілення” та “День Театру”. На цих конкурсах були представлені наші дві вистави: “Барвінок” (молодша група) та “Чарівник Смарагдового міста” (старша група), які принесли нам нові перемоги та відомість нашого колектива на фестивалях такого високого рангу.

Нагороджені та щасливі!

Тож хочемо порадувати рідну школу нашими творчими успіхами та привітати переможців!

НАШІ ПЕРЕМОГИ: 

VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Перевтілення – 2018” :

  • Перемога в номінації “Музично-драматичний театр”
  • Перемога в номінації “Кращі костюми”
  • Перемога в номінації “Краща роль другого плану” – Іринка Кудлай (4Б) за роль Тотошки у виставі “Чарівник Смарагдового міста”
  • Перемога в номінації “Краща казкова роль” – Полінка Марчук (3А) за роль Тхора у   виставі “Барвінок”

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорських колективів “День Театру”: 

  • ІІ місце в номінації “Дитячий театр” за виставу “Барвінок” (молодша група)
  • ІІ місце в номінації “Дитячий театр” за виставу “Чарівник Смарагдового міста” (старша   група)
  • Диплом “За високий рівень хореографії та пластичне рішення театральними засобами” у виставі “Барвінок” (Хореограф – Анна Андрієнко)
  • Диплом “За високий рівень виконання казкового твору” у виставі “Чарівник Смарагдового міста” ( Режисер – Ірина Шевченко)

Ми провели  два дуже напружених, але дуже яскравих та незабутніх дні на цих конкурсах, де наші юні актори відчули себе справжніми зірками на справжніх театральних сценах. Але про все по порядку.

12 травня – день перший. Творчі гастролі молодшої групи. Вистава “Барвінок” 

Спочатку було “Перевтілення” 

Цей фестиваль зібрав більше 300 маленьких артистів з Києва, Вишгорода, Чернігова, Пісочина, Харкова, Лисичанська, Запоріжжя, а також із Польщі. На сцені НПУ ім. Драгоманова 15 дитячих театрів показали 19 вистав та змагалися за звання найкращих.

Зосереджені перед виступом

Починаємо перевтілюватися 🙂 

Афіши наших вистав

Програмка. Як у справжньому театрі 🙂

 

Виступ на конкурсі “Перевтілення”. Найкращі кадри:

 

Відео вистави “Барвінок” на “Перевтіленні”

Велика подяка за гостинність та творчу атмосферу організаторам фестивалю, волонтерам театру “Вавілон” та куратору фестивалю – Савченко І.В. 

Після вистави. Настанови керівників. Через дві години наступний конкурс. Не розслабляємося! 🙂 
Дякуємо Перевтіленню! Фото на пам’ять 🙂

Після виступу на Перевтіленні, майже не переодягаючись та незмиваючи гриму наші маленькі актори відправилися на ще один Всеукраїнський конкурс “День Театру”.

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорських колективів  на професійній сцені

“День Театру” 

Цей фестиваль зібрав більше 1000 яскравих, талановитих, відданих мистецтву Театра людей. На професійній сцені – дитячі, юнацькі, шкільні, студентські та аматорські театральні колективи.

Понад 70 самодіяльних театрів з 30 міст України. У фестивалі взяли участь 18 дитячих колективів, серед яких був і наш театр “Гармонія”.

Наші афіші та програмка 

 

Вперше на професійній сцені (Театр Юного Глядача). Незвично і трошки лячно

Після вистави бурхливі оплески глядачів! 🙂

Пропонуємо переглянути відео вистави “Барвінок”

На камерній сцені ТЮГу Київського академічного «Театру на ЛИПКАХ» 12 та 13 травня вистави дитячих театрів оцінювало професійне жюрі, у складі:

Людмила Ігнатенко – Заслужена артистка України. Провідна актриса ТЮГу Київського академічного “Театру на Липках;  Артур Артименьєв- режисер ТЮГу «Театру на Липках»; Дмитро Лобода- режисер, завідувач режисерським управлінням Київського ТЮГу на Липках; Марина Лях – актриса театру і кіно,провідна актриса Київського ТЮГу на Липках; Катерина Вишнева –актриса театру і кіно. Провідна актриса театру”Золоті ворота”. 

Але наша яскрава вистава та щира гра маленьких акторів переконала вибагливе жюрі, що ми гідні ІІ місця. Друге місце серед дитячих театрів України!