Першокласникам та новачкам: театрально-розважальне шоу “Сходинки до сцени”!

Ще навіть не скінчилося літечко та не відшуміли веселі шкільні канікули, а наших театралів знову покликав на сцену гучний театральний дзвоник! Та наші юні актори радо відгукнулись і одразу зібралися, щоб знову зустрітися зі своїми друзями, керівниками та чарівним світом театру! Все як у нашій театральній пісні:

“Наш театр – ну просто клас!
В зоряний свій вірим час!
Наче рідний дім нам стала сцена!
Хай луна веселий сміх
І театр єднає всіх
І панує знов на сцені Мельпомена!”

Цього разу Мельпомена зібрала своїх акторів, щоб вони допомогли малюкам-першокласникам та новеньким учням нашої школи не тільки познайомитися із шкільним музично-драматичним театром “Гармонія”, але й перетворили для глядачів цю зустріч на цікаву подорож, щоб вони мали змогу теж долучитися до театрального мистецтва та спробувати свої акторські здібності разом із веселими ляльками, Арлекіном та Коломбіною, Мальвіною та Буратіно! А також потрапили в різні неймовірні пригоди, де можна зустрітися із кумедними кошенятами та мишкою, піратами та Бабою Ягою, дикунами невідомого острова та ще з багатьма іншими цікавими персонажами, в які перевтілювалися актори нашого театру!
І для наших акторів, і для глядачів це дійство було справжньою подією!

Ось як згадує про початок нового театрального сезону акторка нашого театру Вікторія Білоножко (7-б):

“Театр – це наша дружня родина. Я пам’ятаю як ми зустрілися після довгої розлуки, то було щось… Всі раділи і обіймалися один з одним! Але не забували, що потрібно працювати у два рази наполегливіше, бо нам дали лише чотири дні на підготовку. Спочатку було не дуже злагоджено, тому що всі ще не повністю вивчили слова, та й було доволі складно різко перейти від фази “літо” до фази “робота”. Але на третій день репетицій, всі остаточно включилися в роботу і припинили “кружляти” у літі. 🙂 

Ми хвилювалися коли стояли за завісою, а маленькі глядачі сиділи у залі. Але як тільки пролунало три дзвінка, то усе почало йти так швидко і жваво, що ми навіть не помітили коли наш виступ закінчився. Я рада що повернулася у це чарівне місце і знову можу займатися улюбленою справою!”

Ось так ще до початку нового навчального року, 31 серпня, наші актори подарували іншим діткам справжне свято театрального мистецтва!
Так, на підготовку цього чарівного дійства у нас було всього лише… чотири дні! Чотири дні наполегливої праці, репетицій, творчості та натхнення!
А результат – радість та щасливі посмішки і акторів, і глядачів!

Тож, театр “Гармонія”, із вдалим початком нового сезону! 🙂

Відео: