Творчі та талановиті. Призери VII Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Україна – це ми!»

27 березня солісти шкільного мдт «Гармонія» взяли участь у VII Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Україна – це ми!», який проходив у в колонній залі Київської міської державної адміністрації. В цьому році фестиваль-конкурс зібрав 93 учасника з різних регіонів України, а також з Китаю та Нігерії.

Наші дівчата, Валерія Алексєєва (3-Б), Ірина Кудлай (5-Б) та Даша Козіндо (8-А) теж спробували свої сили та майстерність в цьому престижному і досить складному конкурсі.

Творча атмосфера, майже спортивний азарт, бажання бути кращими серед кращих, неабияка витримка та натхнення допомогли нашим соловеєчкам по-справжньому витримувати велике напруження конкурсної програми та поборотися за призові місця і стати Лауреатами фестивалю!


Вітайте!

Іринка Кудлай – Лауреат ІІ ступеня (номінація – естрадний вокал)

Даша Козіндо – Лауреат ІІІ ступеня (номінація – джазовий вокал)

Викладач вокалу – Ірина Шевченко

Наймолодша учасниця від нашого колективу, Лєра Алексєєва отримала диплом учасника фестивалю. Для неї, як для новачка, виступ на конкурсі такого рівня це можливість випробувати себе та здобути найголовніший приз – досвід! Бажаємо Валерії натхнення та успіхів у майбутніх конкурсах!

Нагородження та нагороди


Молодці дівчата! Своїми гарними виступами знову принесли радість та перемогу рідній школі і театру «Гармонія»!

УКРАЇНА – ЦЕ МИ!