Травневі прем’єри шкільного театру. Частина перша. “Кицькин дім”

В останні травневі дні в шкільному театрі “Гармонія” відбулися аж дві театральні прем’єри “Кицькин дім” та “Золотий ключик”.

Молодша група підготувала веселу та яскраву виставу КИЦЬКИН ДІМ за мотивами віршованої казки С. Маршака.

Вистава складається з 9 сцен, які супроводжуються яскравими музичними заставками та колоритними танцями. Веселий танець в будинку Кицьки, танець-сварка в родині Кози, танець кумедних Поросят, енергійний танець Вогню та ін. – всі ці танці чудово доповнюють сюжетну лінію, розкривають характер героїв та їхні взаємовідносини (хореограф-постановник – Анна Андрієнко).

“Кицькин дім” – це яскравий калейдоскоп різноманітних сцен та різнохарактерних персонажів, які були втілені нашими акторами талановито та переконливо (режисер-постановник – Ірина Шевченко).

Постановка такої великої за обсягом вистави для малечі, яка навчається у театральному гуртку всього один-два роки, було завданням досить непростим. Але працювати над цією виставою своїм молодшим друзям допомогли більш досвідчені актори з старшої групи: Артем Пілюков та Святослав Гудзь.

А також танцювальна група, яка виконала у виставі танець Вогню: Марта Бугай, Поліна Алейнікова, Наталка Лобань, Настя Дима, Андрій Смолєнков, Матвій Пархоменко, Мирослава Колеснік, Аріна Козіндо.

В цьому році для учнів нашої школи, вчителів та батьків наші актори мдт “Гармонія” зіграли 5 вистав “Кицькин дім”. І кожного разу глядачі радісно і щиро сприймали всі події вистави та нагороджували акторів бурхливими оплесками, квітами, і навіть солодощами!

Запрошуємо переглянути фото та відео вистави “КИЦЬКИН ДІМ”

Відео “Кицькин дім” (прем’єра):

Відео “Кицькин дім” (вистава для батьків):

Відео всіх п’яти вистав можно переглянути за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UC5IYnCwTs7WwbxMOEbUeGYw