Призери ІІ районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

СЗШ № 128, м. Києва 2015 — 2016 навчальний рік

Предмет

П.І.учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя

Англійська мова

Пація Олександр

І

Яковенко О.О.

Торопчина Дар’я

11а

І

Павлина О.В.

Кондакова Аліса

11а

ІІІ

Павлина О.В.

Лєбєдєва Валерія

11а

ІІІ

Павлина О.В.

Біологія

Шикасюк Євген

ІІІ

Видолоб Н.М.

Бережна Яніна

ІІ

Видолоб Н.М.

Географія

Губар Юлія

10а

І

Ночвінова Н.В.

Дима Маргарита

10а

ІІ

Ночвінова Н.В.

Зарубіжна

Лобань Анастасія

ІІІ

Юпіна Л.В.

література

Пація Олександр

ІІІ

Височіненко О.Г.

Салюк Анастасія

ІІІ

Юпіна Л.В.

Дима Маргарита

10а

ІІ

Юпіна Л.В

Сачлі Дар’я

10а

ІІ

Юпіна Л.В

Атрощенко Марія

11а

ІІ

Височіненко О.Г.

Торопчина Дар’я

11а

ІІІ

Височіненко О.Г.

Комп’ютерна

Васильченко Марія

ІІІ

Іванова П.Г.

графіка

Жовтяк Назар

ІІІ

Іванова П.Г.

Історія

Губар Юлія

10а

ІІІ

Білоножко І.В.

Образотворче

Сокол Вероніка

І

Ліснічук О.А.

мистецтво

Борданова Марія

ІІ

Ліснічук О.А.

Педагогіка та

Манець Анастасія

11а

ІІ

Романенко Н.І.

психологія

Танасієнко Єлизавета

11а

ІІІ

Романенко Н.І.

Правознавство

Губар Юлія

10а

ІІ

Білоножко І.В.

Трудове навчання

Маринович Єгор

ІІІ

Березовський К.О.

Українська мова

Замазій Єлизавета

ІІІ

Балбас В.О.

та література

Дима Маргарита

10а

ІІ

Балбас В.О.

Губар Юлія

10а

ІІІ

Балбас В.О.

Вірчис Аміна

10а

ІІІ

Балбас В.О.

Луценко Іоланта

11а

ІІІ

Веденеєва О.Є.

Торопчина Дар’я

11а

ІІІ

Веденеєва О.Є.

Хімія

Дима Маргарита

10а

ІІІ

Козлова Р.О.

Анохін Захар

11а

ІІІ

Козлова Р.О.

Козлов Григорій

11а

ІІІ

Козлова Р.О.

Загальна кількість

33 призера

Вітаємо учнів !

Вітаємо вчителів!

Переможці ІІ етапу

мовно – літературного конкурсу Т.Г. Шевченка у 2015 — 2016 н.р.

П.І. учня

Клас

Місце

П.І.Б. учителя

Гармаш Аня

ІІІ

Рафальська Г.А.

Лобань Анастасія

ІІ

Балбас В.О.

Дима Маргарита

10а

ІІІ

Балбас В.О.

Луценко Іоланта

11а

ІІІ

Веденеєва О.Є.

Призери ІІ районного етапу ХVІ Міжнародного конкурсу

з української мови ім. П. Яцика 2015 — 2016 н.р.

П.І. учня

Клас

Місце

П.І.Б. учителя

Євсєєнко Валерія

4

ІІІ

Осканян Л.І.

Кокот Єгор

ІІІ

Рафальська Г.А.

Торопчина Дар’я

11а

ІІІ

Веденеєва О.Є.

Вітаємо переможців та їх вчителів !

Наші досягнення