Сайко Олег Вікторович Директор |
Білоножко Ірина Валентинівна Заступник директора з НВР (старша школа) |
Карно Наталія Володимирівна Заступник директора з НВР (старша школа)
|
Кирсенко Людмила Василівна Заступник директора з НВР (початкова школа) |
Якубова Ганна Степанівна В.О. заступника директора з АГЧ |
Агафонова Ірина Іванівна Учитель початкових класів |
Бакуменко Ірина Григорівна Учитель початкових класів
|
Дорошенко Ганна Володимирівна Учитель початкових класів |
Паламарчук Марія Василівна
Учитель початкових класів
|
Юрчук Яна Анатоліївна
Учитель початкових класів
|
Осканян Лариса Іванівна Учитель початкових класів
|
Петлюк Діана Василівна Учитель початкових класів |
Таран Ірина Валеріївна Учитель початкових класів
|
Cайко Тетяна Юріївна Учитель початкових класів
Методична робота: Проект втілений у життя
|
Сябрук Вікторія Анатоліївна Учитель початкових класів |
Щербак Ірина Русланівна Учитель початкових класів |
Андрієнко Ганна Іпполітівна Учитель хореографії |
Балбас Валентина Олексіївна Учитель української мови та літератури
|
Березовська Наталія Ігорівна Психолог |
Березовський Костянтин Олексійович Учитель технічної праці |
Бондаренко Василь Васильович Учитель фізичного виховання |
Веденєєва Оксана Євгенівна Учитель української мови та літератури
|
Видолоб Наталія Миколаївна Учитель біології |
Височіненко Оксана Георгіївна Учитель зарубіжної літератури
|
Воловик Ірина Володимирівна Учитель математики
|
Гаєвий Валерій Петрович Учитель фізики, астрономії |
Гайдаманчук Сергій Сергійович Учитель фізичного виховання |
Григоріадіс Юлія Іларіонівна Учитель іноземної мови |
Гриценко Тетяна Володимирівна Учитель іноземної мови |
Іщенко Світлана Миколаївна Учитель іноземної мови |
Заєць Ольга Сергіївна Учитель іноземної мови |
Іванова Поліна Генадіївна Учитель інформатики |
Іванченко Надія Петрівна Учитель іноземної мови
|
Ігнатенко Оксана Григорівна Учитель української мови та літератури |
Ковеза Оксана Миколаївна Учитель математики |
Козлова Раіса Олексіївна Учитель хімії
|
Левченко Михайло Геннадійович Учитель інформатики |
Лимаренко Валентина Григорівна Соціальний педагог |
Ліснічук Ольга Анатоліївна Учитель технології, образотворчого мистецтва |
Логин Василь Львович Учитель Захисту Вітчизни |
Марциняк Олена Сергіївна Учитель фізичного виховання |
Микал Ірина Валеріївна Учитель іноземної мови |
Ночвінова Наталія Володимирівна Учитель географії
|
Обремська Ольга Юріївна Учитель фізичного виховання |
Павлина Ольга Вікторівна Учитель іноземної мови
|
Петренко Юлія Олександрівна Учитель фізичного виховання |
Пилипюк Віктор Миколайович Учитель інформатики |
Рафальська Галина Анатоліївна Учитель української мови та літератури |
Рибалка Ганна Сергіївна Учитель історії |
Семєчева Наталія Вікторівна Учитель історії та права
|
Соболь Володимир Олександрович Педагог-організатор |
Солов’ян Анна Михайлівна Учитель іноземної мови |
Титаренко Тетяна Іванівна Учитель іноземної мови |
Федорчук Юлія Сергіївна Учитель математики та інформатики |
Чіхман Андрій Володимирович Учитель іноземної мови |
Шевченко Ірина Давидівна Учитель музичного мистецтва |
Щур Наталія Миколаївна Учитель іноземної мови |
Юпіна Лариса Володимирівна Учитель української мови, зарубіжної літератури
|
Яковенко Олена Олексіївна Учитель іноземної мови |
Яковлєва Альона Ігорівна Учитель фізичного виховання, керівник гуртка “ФЗП з елементами карате” |
Власюк Галина Михайлівна Вихователь ГПД |
Копейкіна Олена Петрівна Вихователь ГПД |
Кравчук Тетяна Андріївна Вихователь ГПД |
Молдовʼян Валентина Іванівна Вихователь ГПД |
Рєка Людмила Іванівна Вихователь ГПД |
Владимирова Вікторія Іванівна Бiблiотекар |
Соколова Тетяна Олександрівна Керівник гуртка “А-6 excellence” |