Історія школи

Педагогічним колективом СЗШ № 128 ініційовано роботу над серією проектів: «Перспективні кроки розвитку початкової школи» – дім починається з фундаменту, а школа – з її початкової ланки, яка приймає дитину такою, як вона є, і допомагає їй ставати розвиненою, освіченою людиною. Для учнів початкової школи впроваджено інноваційні проекти, а саме:

  • «Адаптація майбутніх першокласників до школи і перші кроки в школі». З метою адаптації дошкільнят до навчання у школі щорічно, починаючи з квітня, вчителями, які стануть класними керівниками перших класів, проводяться заняття. Діти мають можливість познайомитися зі школою, майбутнім класним керівником.
  •  «Формування професійної спрямованості студентів спеціальності «початкова освіта» шляхом залучення їх до освітнього процесу школи». Початкова школа плідно співпрацює з Київським педагогічним університетом імені Б. Грінченка (робота з майбутніми викладачами) i є базовим майданчиком для студентів-практикантів. За багато років спільної праці у школі були проведені майстер-класи, тренінги, відкриті уроки, позакласні заходи, свята тощо). У 2014 році на роботу прийнята випускниця педагогічного інституту, яка проходила студенткою практику у нашому закладі.
  •  «Адаптація учнів 4-5 класів до предметного навчання в середній школі».
  •  «Соціально-професійна орієнтація в умовах профільного навчання» – проект, дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, який розробляється вчителями середньої та старшої школи разом з Інститутом педагогіки НАПН України.

У 2014-2015 навчальному році наші учні досягли найвищих результатів за кількістю переможців серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл під час проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і посіли 16 місце (32 призери) серед всіх навчальних закладів району.

У школі працюють гуртки: туристсько-краєзнавчий, спортивна хореографія; спортивні секції: баскетбол, загальна фізична підготовка з елементами футболу, оздоровча фізкультура з елементами карате, військово-патріотичний; музично-драматичний театр «Гармонія», вихованці якого є переможцями районного конкурсу «Малі театральні форми», районного конкурсу вокалістів «Солофест», хореографічного фестконкурсу «Дніпрова феєрія танців» тощо. Зразковий танцювальний колектив «А-6 Excellence», які є чемпіонами України з сучасного танцю версії IDO, золоті та срібні призери чемпіонату світу сучасного танцю версії IDO у Польщі.