Олімпіади

Переможці ІІ (районного)етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

СЗШ І – ІІІ ступенів №128 Дніпровського району м. Києва

2016 – 2017 н.р.

 

ПІБ учня

Клас

Місце

Предмет

ПІБ Вчителя

1

Зац Олександр

Олександрович

9

ІІ

Англійська мова

Яковенко О.О.

2

Пація Олександр Елгуджійович

9

ІІ

Англійська мова

Яковенко О.О.

3

Шикасюк Євген

В’ячеславович

9

ІІІ

Англійська мова

Яковенко О.О.

4

Кірюк Руслан

Олександрович

11

ІІІ

Англійська мова

Павлина О.В

5

Шикасюк Євген

В’ячеславович

9

ІІ

Біологія

Видолоб Н.М.

6

Ігнатенко Дар’я

Володимирівна

9

ІІІ

Біологія

Видолоб Н.М.

7

Бережна Яніна

Андріївна

10

ІІІ

Біологія

Видолоб Н.М.

8

То Марія

8

ІІІ

Географія

Ночвінова Н.В.

9

Губар Юлія Віталіївна

11

І

Географія

Ночвінова Н.В.

10

Дима Маргарита

Сергіївна

11

ІІІ

Географія

Ночвінова Н.В.

11

Лобань Анастасія

Артемівна

8

ІІІ

Зарубіжна літ.

Юпіна Л.В.

12

Пацій Олександр Єлгуджаєвич

9

ІІІ

Зарубіжна літ.

Височіненко О.Г.

13

Дима Маргарита

Сергіївна

11

ІІ

Зарубіжна літ.

Юпіна Л.В.

14

Васильченко Марія

Василівна

7

ІІІ

Комп’ютерна графіка

Іванова П.Г.

15

Горбовський Максим Петрович

8

ІІІ

Комп’ютерна графіка

Іванова П.Г.

16

Сокорова Карина Дмитрівна

8

ІІІ

Комп’ютерна графіка

Іванова П.Г.

17

Пація Олександр Елгуджійович

9

ІІІ

Історія

Семєчєва Н.В.

18

Дима Маргарита

Сергіївна

11

ІІ

Історія

Білоножко І.В.

19

Гоголєва Маргарита

Миколаївна

7

ІІІ

Образотворче мистецтво

Ліснічук О.А.

20

Борданова Марія

Миколаївна

10

І

Образотворче мистецтво

Ліснічук О.А.

21

Губар Юлія Віталіївна

11

І

Правознавство

22

Кабанов Андрій Олексійович

8

І

Трудове навчання

Березовський К.О.

23

Маринович Єгор Олексійович

9

ІІІ

Трудове навчання

Березовський К.О.

24

Салюк Анастасія Андріївна

10

І

Трудове навчання

Березовський К.О.

25

Головатенко Роман

Михайлович

10

ІІ

Трудове навчання

Березовський К.О.

26

Лобань Анастасія

Артемівна

8

ІІІ

Українська мова і літ.

Балбас В.О.

27

Дима Маргарита Сергіївна

11

ІІ

Українська мова і літ.

Балбас В.О.

28

Губар Юлія Віталіївна

11

ІІІ

Українська мова і літ.

Балбас В.О.

29

Лобань Анастасія

Артемівна

8

ІІ

Хімія

Козлова Р.О.

30

Конішевська Олександра Юріївна

8

ІІІ

Хімія

Козлова Р.О.

31

Ігнатенко Дар’я

Володимирівна

9

ІІІ

Хімія

Козлова Р.О.

32

Яшуніна Милана Юріївна

4

ІІ

Сходинки до Інформатики

Іванова П.Г.

33

Дудін Михаїл Сергійович

4

ІІ

Сходинки до Інформатики

Іванова П.Г.

34

Григораш Артем Максимович

4

ІІІ

Сходинки до Інформатики

Іванова П.Г.

Конкурси

1

Кудлай Ірина Сергіївнв

3

ІІ

Конкурс української мови імені

П. Яцика

Ігнатенко К.В.

2

Шеремета Анастасія Дмитрівна

4

ІІІ

Конкурс української мови імені

П. Яцика

Копейкіна О.П.

3

Дима Маргарита

Сергіївна

11

ІІ

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченкау

Балбас В.О.

4

Кокота Єгор Андрійович

6

ІІІ

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченкау

Рафальська Г.А